صور …تعرف على النتائج الكاملة لسباحة الزعانف بنادي القناة

img
متابعة ..شريف عادل
مع نهاية فعاليات بطولة الجمهورية لسباحة الزعانف فكانت نتائج لاعبين نادى القناه مسافات قصيره و طويله لمراحل (١٧ _ ١٩ والعمومى )
-حقق سباحات نادى القناه لمرحله ١٧ سنه بنات
* السباحه ساره عبد الفتاح المركز الثانى
*السباحه روان شريف عماد الدين المركز الثالث
*تقى خالد حجاج المركز الثامن
_حصل تتابع نادى القناه مرحله ١٩ سنه على المركز الثالث اللاعبين هم .(شهد اشرف . احمد خشانه. سلمى هانى . محمد عطيه)
_ حقق سباحين مرحله ١٧ سنه اولاد
* السباح زياد احمد السيد على المركز الخامس
* السباح مروان على يحي على المركز السابع فى سباق ٤ كيلو
-حقق سباحات نادى القناه لمرحله ١٩سنه بنات
* السباحه سلمى هانى فاروق المركز الثانى
*السباحه سهير اشرف محمد المركز الثالث
_ حقق سباحين مرحله العمومى رجال
* السباح . علاء الدين محمد عبد العزيز على المركز الاول
******كئوس المراحل ******
***حصلت مرحله ١٧ سنه على كأس المركز الاول
***حصلت مرحله ١٩ سنه على المركز الأول
***حصلت مرحله العمومى على المركز الثانى
• السباح/ علاء الدين محمد عبد العزيز مرحله العمومى رجال
*حصل على المركز الأول فى سباق ١٠٠ متر مونو
*حصل على المركز الأول فى سباق ٤٠٠ متر مونو
*حصل على المركز الأول فى سباق ٢٠٠ متر مونو
*حصل على المركز الأول فى سباق ٨٠٠ متر مونو
****حصل السباح على كأس احسن سباح لمرحله العمومى رجال ****
_ حصل اللاعب /مروان على يحي
مرحله ١٧ سنه
*المركز الثالث فى سباق ١٠٠ متر مونو
_حصلت اللاعبه /ساره عبد الفتاح
*المركز الثالث في سباق ١٥٠٠ متر مونو
*المركز الثالث في سباق ٨٠٠ متر مونو
*حصل على المركز الرابع بفارق أجزاء فى سباقات (١٠٠ ،٢٠٠، ٤٠٠ متر مونو)
_ اللاعبه / سلمى هانى فاروق
*حصلت على المركز الثانى فى سباق ١٥٠٠ متر مونو
_ اللاعبه /روان شريف عماد
*حصلت على المركز الرابع فى سباق ٥٠ متر مونو
***حصل فريق تتابع مرحله ١٧ سنه مختلط على المركز الثالث فى تتابع ٤×٥٠ مونو ***
واللاعبين هم (مروان على يحي . ادهم محمد عوض . روان شريف عماد الدين. ساره عبد الفتاح )
***حصل فريق تتابع مرحله ١٧ سنه بنات على المركز الثالث فى تتابع ٤× ١٠٠ و تتابع ٤× ٢٠٠ متر مونو ***
واللاعبين هم (ندى عمرو فتحى .تقى خالد حجاج . روان شريف عماد الدين. ساره عبد الفتاح )
***حصل فريق تتابع مرحله ١٩ سنه بنات على المركز الثالث فى تتابع ٤×٢٠٠ متر مونو ***
واللاعبين هم (سهير اشرف . سلمى ايهاب . شهد اشرف . سلمى هانى )
***حصل فريق تتابع مرحله ١٧ سنه اولاد على المركز الثالث فى تتابع ٤×٢٠٠ متر مونو ***
واللاعبين هم (مروان على يحي . ادهم محمد عوض . مؤمن عبد الستار . زياد احمد السيد )
***حصل فريق تتابع مرحله ١٧ سنه اولاد على المركز الثالث فى تتابع ٤×١٠٠ متر مونو ***
واللاعبين هم (مروان على يحي . ادهم محمد عوض . ايمن عبد الحميد. زياد احمد السيد )
***حصل فريق تتابع مرحله ١٩ سنه اولاد على المركز الثالث فى تتابع ٤×٢٠٠ متر مونو ***
واللاعبين هم (عبد الرحمن سعيد . احمد حازم . مازن السيد . محمد عطيه )
مقرر النشاط . المهندس .نشأت نصر الدين
مدير فنى الفريق. كابتن محمد كفاح
مدربين الفريق
كابتن. احمد سامح
كابتن . احمد ناجى
كابتن . عمرو الحديدى
كابتن . محمد حلمى لطفى
كابتن . احمد عبد العزيز .

مواضيع متعلقة

اترك رداً